فیلم‌های ماه - مهمترین فیلم‌هایی که به نمایش در می‌آیند (مارچ 2015)

Cinderella (2015
يكي از عناوين گل‌درشت اين ماه. براساس همان قصه‌ي معروف دختركي كه شاهزاده را عاشق خود كرد، اين‌بار به صورت live-action. قصه سيندرلا از 1898 تاكنون بارها مورد اقتباس قرار گرفته كه از نمونه‌هاي معروف آن مي‌توان به سيندرلا (1950،همان نسخه انيميشن معروف)، سيندرفلا (1960،از بهترين‌هاي جري لوئيس)، سه آرزوي براي سيندرلا (1973) و سيدني وايت (2007) اشاره كرد. سيندرلاي امسال را كنت برانا كارگرداني كرده و كريس وايتس (درباره پسر، مورچه‌ها) فيلم‌نامه آن را نوشته است.

7فاز:
Cinderella (2015
يکي از عناوين گل‌درشت اين ماه. براساس همان قصه‌ي معروف دخترکي که شاهزاده را عاشق خود کرد، اين‌بار به صورت live-action. قصه سيندرلا از 1898 تاکنون بارها مورد اقتباس قرار گرفته که از نمونه‌هاي معروف آن مي‌توان به سيندرلا (1950،همان نسخه انيميشن معروف)، سيندرفلا (1960،از بهترين‌هاي جري لوئيس)، سه آرزوي براي سيندرلا (1973) و سيدني وايت (2007) اشاره کرد. سيندرلاي امسال را کنت برانا کارگرداني کرده و کريس وايتس (درباره پسر، مورچه‌ها) فيلم‌نامه آن را نوشته است. بازيگر سريال مشهور دان‌تاون ابي، ليلي جيمز نقش اصلي را به عهده گرفته و کيت بلانشت نقطه مقابل او، يعني نامادري خبيث سيندرلا است.
اکران: 13 مارچ

It Follows (2014
فيلمي که از همان نمايش نخست خود در کن حسابي در فستيوال‌ها صدا کرده و بسياري آن را بهترين فيلم ترسناک سال مي‌دانند، فيلم ترسناکي بر محور جوانان که کم‌خرج و با بازيگراني نه‌چندان مشهور ساخته شده؛ يک مستقل درست حسابي. اين دومين فيلم ميچل کارگردان پس از کمدي درام "افسانه امريکايي بي‌خواب" است.
اکران: 13 مارچ

The Gunman (2015
شان پن، ادريس البا، خاوير باردم در اکشني ديگر از کارگردان اولين قسمت فيلم‌هاي Taken، منطقه B13 و همينطور از روسيه با عشق. او پيش از کارگرداني نيز مدير فيلم‌برداري آثاري چون transporter، تاکسي4 و unleashed بوده است.براساس رماني از ژان پاتريک مانشت، فيلم داستان مامور سابق نيروي ويژه را مي‌گويد که از بيماري PTSD (اختلال تنش‌زاي پس از رويداد) رنج مي‌برد و قصد آن دارد تا دوباره با عشق چندين‌ساله خود ارتباط برقرار کند، اما قبل از هرچيز بايد براي ماموريتي از لندن به بارسلونا برود تا نام خود را پاک کند.
اکران: 20 مارچ

Get Hard (2015
کمدي اين ماه با بازي ويل فرل و کوين هارت. داستان ميليونري که وقتي محکوم به حبس در زندان سن کوئينتين مي‌شود، از دوست خود مي‌خواهد تا او را براي رفتن به زندان آماده کند. اين نخستين تجربه اتان کوهن است که پيش از اين نويسنده فيلمنامه آثاري چون تندر استوايي، مردان سياه‌پوش 3 و چند قسمت از سريال king of the hill بوده است.
اکران: 27 مارچ

Home (II) (2015
انيميشن جديد سازنده آنسوي پرچين و مورچه‌ها. جيم پارسونز (شلدون سريال بيگ‌بنگ تئوري)نقش اوه/ oh را صداپيشگي کرده، موجودي که حين فرار از دست نژاد خود به زمين مي‌رسد و با دختر ماجراجويي به نام تيپ (با صداي ريحانا) دوست مي‌شود. همچنين جنيفر لوپز و استيو مارتين نيز صداپيشگي کرده‌اند. محصولي از دريم‌ ورکز.
اکران: 27 مارچ

While We’re Young (2014
زندگي زوجي ميان‌سال هنگامي که زوجي جوان به زندگي‌شان وارد مي‌شود شروع به تغييرکردن مي‌کند. اثر تازه کارگردان فرنسس‌ها - با بازي نائومي واتس، اماندا سيفيلد، بن استيلرو ادام درايور. اين دومين همکاري نوا بومبک و استيلر پس از گرين‌برگ است.
اکران: 27 مارچ

امين نور
نظرات
نظر خود را بنویسید:
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


مطالب مرتبط


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز