30 شخصیت برگزیده سریال‌های شبکه تلویزیونی HBO - بخش دوم

درباره‌ كاراكتر: دوگانه‌ي جن و پري/ انسان در مركز اتفاقات شهر لوئيزينا. سوكي استك‌هاوس (آنا پاكويين) هر مردي را چه زنده و چه مرده، به مدار توجه خود مي‌كشاند. پيشخدمتي در كافي شاپ محلي كه جهان پهناور افسانه‌اي سريال را بنا مي‌كند. سوكي، كلوچه‌ي سرسختي است. (بازي با كلمات سوكي و كوكي. م)

توتال فيلم:
(2009) Eastbound And Down/ کني پاورز
درباره‌ کاراکتر: بازيکن حرفه‌اي سابق بيسبال، کني (دني مک‌برايد)، به زادگاه خود بازمي‌گردد و قصد دارد در آنجا به عنوان مربي ورزش بچه‌ها مشغول به کار شود.
به شکل وقيحانه‌اي تنبل است و با کمترين ملاحظه نسبت به ديگران‌، تلاش‌هايش در زندگي وي را وادار مي‌کند به ليگ اصلي بازگردد. مهم نيست چقدر احمقانه اين‌کار را انجام مي‌دهد.
بهترين لحظه: بهترين مثال از بي‌حوصلگي او جايي است که در طول مربيگري‌اش بچه‌ها را تشويق مي‌کند توپ‌شان را به سمت يک دانش‌اموز خاص هدف بگيرند و او را بمباران کنند. خيلي ساده چون‌که ازآن بچه خوشش نمي‌ياد.
نقل قول کليدي: تو مدرسه بمونيد، با قدرت مبارزه کنيد و از مواد مخدر استفاده نکنيد، مگر در شرايطي که بخواين با من استفاده کنيد. هيچ‌وقت دست رد به جنس مجاني نزنيد.
دني مک‌برايد 


(2014 - 2012) Girls / دخترها - هانا
درباره‌ کاراکتر: شخصيت پرحرف و رک و راست او و ميل‌اش به تجربه‌اندوزي براي ثبت در کتاب شرح‌حالش بعضي اوقات به پا پس کشيدن مي‌ماند، اما همچنان پذيرفتني است.
بهترين لحظه: شروع رابطه‌اش با دکتر جاشوآيِ حدودا چهل ساله (پاتريک ويلسون) باعث مي‌شود که هانا از اينکه آرزوهاي زندگي‌اش مي‌تواند به اندازه‌ي هرکس ديگري معمولي باشد لذت ببرد. همانطور که مرد به آرامي روزنامه‌اش را مي‌خواند، چشمان او از شدت رضايت پر از اشک مي‌شود.
نقل قول کليدي: من فقط يه کسي رو مي‌خوام که بخواد تمام وقت با من بگرده و به نظرش من بهترين آدم دنيا باشم و فقط بخواد با من رابطه داشته باشه.
لنا دانهام


(2013-2011) Enlightened/ ايمي جليکو
درباره‌ کاراکتر: مديري که حرفه‌ي پردغدغه‌اش راه به ورشکستگي‌اي بزرگ مي‌برد. زندگي ايمي (لارا درن) پس از تجديد دوباره‌ي قوايش دچار چرخشي بزرگ مي‌شود. او افق‌ ديدش را پهناور کرده و با چهره‌اي بشاش و سرحال بيرون مي‌آيد و مشتاق است تا زندگي را به شکلي غيرمادي‌تر، گرچه نامنظم و سرگردان، تجربه کند.
بهترين لحظه: ورشکستگي‌اش در اپيزود اول، بي آنکه از آسيب‌پذيري‌اش در بين مردم خجالت زده باشد. ياوه‌گويي‌ها و جاروجنجال راه انداختن‌هايش، نقشه‌هاي زيرکانه‌ي پس از اين، او را در فصل‌هاي بعدي سر و سامان مي‌دهد.
نقل ‌قول کليدي: هرچيزي مي‌تونه به يک چيز ديگه تبديل بشه، هر چيزي. خوبي و خير وجود داره، همه جا پراکنده شده فقط در حال چرت زدنه. مي‌تونيم بيدارش کنيم. اگه لوي مي‌تونه هرچيزي رو تغيير بده پس اين هم ممکنه. من نگران نيستم، من بزرگتر مي‌شم. من مستقيما ميرم بالا و به قلب‌هاي تاريک، نور و روشنايي مي‌تابونم.
لورا درن


(2014 - 2010) Boardwalk Empire/ امپراطوري بوردواک - جيمي دارمودي
درباره‌ کاراکتر: تنها شخصيت‌ افسانه‌اي در درام ممنوعيت مشروبات الکلي. جيمي (مايکل پيت) در خانواده‌اي به دنيا آمد که تنها يک والد داشت. راهش را به سوي اوج باز کرد و به جايي رسيد که راننده/ باديگارد مرد اول بوردواک يعني همان ناکي تامپسون شد، پيش از اينکه به سبب گذراندن دوره‌ي سربازي‌اش از او جدا شود.
بهترين لحظه: مرگ او در پايان فصل دوم که سزاوار به سوگ نشستن است. مرگ او حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارد، او اصرار دارد که در طي جنگ جهاني اول مُرده است و پيش از آنکه چشمانش را براي استقبال از مرگ ببندد، تصاوير زيادي از آن دوران از جلوي چشمانش رژه مي روند.
نقل قول کليدي: تمام چيزي که من مي‌خوام يک فرصته.
امپراطوري بوردواک


(2014 - 2008) True Blood/ خون حقيقي - سوکي استک‌هاوس
درباره‌ کاراکتر: دوگانه‌ي جن و پري/ انسان در مرکز اتفاقات شهر لوئيزينا. سوکي استک‌هاوس (آنا پاکويين) هر مردي را چه زنده و چه مرده، به مدار توجه خود مي‌کشاند. پيشخدمتي در کافي شاپ محلي که جهان پهناور افسانه‌اي سريال را بنا مي‌کند. سوکي، کلوچه‌ي سرسختي است. (بازي با کلمات سوکي و کوکي. م)
بهترين لحظه: آزمايش نيروي سوکي با دبي پلت (بريت مورگان)، دختر گرگينه، در اواخر فصل سوم اثبات‌کننده‌ي توانايي سوکي در غلبه بر تمام ادعا‌هاي مخالف است.
نقل قول کليدي: اينکه از خودم محافظت کنم حس خوبي بهم ميده. حالا مي‌دونم که من واقعا يک خون آشامم.
آنا پاکويين

ويسنا فولادي
نظرات
ايمان يكشنبه 16 آذر 1393 عجب انتخاب عکسي آقا. دمتون گرم
3 1
پاسخ

پرهام يكشنبه 16 آذر 1393 هاناي گرلز از محبوبين است.
1 1
پاسخ

بچه چيذرم چهارشنبه 19 آذر 1393 فقط ترو بلاد
0 0
پاسخ

نظر خود را بنویسید:
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


مطالب مرتبطاستفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز