30 شخصیت برگزیده سریال‌های شبکه تلویزیونی HBO - بخش اول

بهترين لحظه: زماني كه ميلدرد در پي گذراندن اوقاتي آسوده با همسرش كه به تازگي با او آشتي كرده، موفق مي‌شود از شر دختر شكنجه‌گرش راحت شده و با خود زمزمه كند كه گور پدر ودا.

توتال فيلم:
(2012-2014) Girls/ دخترها – آدام سکلر
درباره‌ کاراکتر: هنرپيشه/هنرمند/چوبکار بيست و چند ساله‌ي نيويورکي، آدام (آدام درايور)، با وجود ناشي‌گري بزرگ اجتماعي‌اش وارد رابطه‌ي جنسي عجيب و غريبي با سردسته‌ي دخترها (هانا) مي‌شود.
بهترين لحظه: دوست‌دخترش درخواست او مبني بر اينکه رفقايش را براي شام دعوت نکند رد مي‌کند . بله، او آنها را نهايتا دعوت مي‌کند. فکر مي‌کنيد او به دليل اينکه مودبانه‌ترين درخواستش نشنيده گرفته شده عصباني مي‌شود؟ خير. او يک جنتلمن واقعي است که با همه مهمانان جور مي‌شود و به خوشمزگي‌هاي احمقانه‌ و پوچ‌شان روي خوش نشان مي‌دهد.
نقل قول کليدي: ميل من به تو سرکوب‌شدني نيست. ترک کردن حرفه‌ام باعث مي‌شه احترامي که براي خودم قائلم رو از دست بدم و مردونگي‌ام زير سوال بره. و اين اتفاق نخواهد افتاد.
دخترها


(2011) Mildred Pierce/ ميلدرد پيرس – ميلدرد پيرس
درباره‌ کاراکتر: بازي جون کرافورد در نقش ميلدرد در نسخه‌ي 1945 سزاوار جايزه‌ي اسکار بود. هرچند ميلدردِ کيت وينسلت هم موجودي زيرک و دقيق است که با دختر بي معرفت‌اش، اعمال ناچيزِ شيطاني معشوقه‌‌اش مونتي و مشکلات گرداندن يک رستوران دست و پنچه نرم مي‌کند. او جبري است که بايد به حساب‌اش رسيد.
بهترين لحظه: زماني که ميلدرد در پي گذراندن اوقاتي آسوده با همسرش که به تازگي با او آشتي کرده، موفق مي‌شود از شر دختر شکنجه‌گرش راحت شده و با خود زمزمه کند که گور پدر ودا.
نقل قول کليدي: بياين بوي گند بگيريم!
ميلدرد پيرس


(2012-2014) The Newsroom/ اتاق خبر - ويل مک‌آووي
درباره‌ کاراکتر: گوينده‌ي اصلي خبر برنامه‌ي نيوز نايت، ويل مک‌اووي (جف دنيلز) يکي ديگر از مخلوقات خوب آرون سورکين است. گهگاهي کج مي‌رود و باعث خجالت مي‌شود اما مهم تر از همه اين که او خيلي خيلي تماشايي است.
بهترين لحظه: در صحنه‌هاي آغازين ويل در دانشگاه نورث وسترن حضور مي‌يابد و يکي از متقاعدکننده‌ترين سخنراني‌هاي فصل اول را ارائه مي‌دهد (چيزي که در کل سريال زياد ديده مي‌شود). همين‌جا هم شخصيت پرشور مک‌آووي در معرض نمايش قرار مي‌گيرد.
نقل قول کليدي: اولين قدم تو حل کردن هر مشکلي اينه که تشخيص بدي اون مشکل وجود داره. آمريکا ديگه بهترين و بزرگترين کشور دنيا نيست.
اتاق خبر


(2004-2011) Entourage - جاني دراما
درباره‌ کاراکتر: برادر نقش اصلي سريال (وينسنت چِيس) نامش جاني (کوين ديلون) است.او ممکن است نتوانسته باشد نقش‌اش را از روي کاغذ به خوبي پياده کند، اما ذوقش نسبت به يک کمد لباس تميز و شيک و فوران کندذهني‌هاي مکررش او را تبديل به شخصيت محبوب طرفداران کرده است.
بهترين لحظه: پيش از اينکه برادرش در فصل آخر از مرکز بازپروري برگردد، جاني پيش‌بند به تن مي‌کند و از بالا تا پايين خانه را تر و تميز مي‌کند و سر و سامان مي‌دهد.
نقل قول کليدي: هيچ‌کسي از دوست دخترش قدرداني نمي‌کنه تا زماني که از نفر بعدي بيماري مقاربتي بگيره، مي‌فهمي چي مي‌گم؟
جاني دراما


(2006-2011) Big Love/ عشق بزرگ - نيکولت گرنت
درباره‌ کاراکتر: استاد کارهاي دستي، نيکي (کلوئه سوييني) دومين همسر بيل هندريکسونِ (بيل پکستون) چندوجهي است. طبيعت رک و بي‌پرده‌ي او، اجبارش در خرج کردن تمام نيرويش و استقلال معنادارش او را تبديل به شخصيت زن برجسته‌ي سريال کرده است.
بهترين لحظه: با اشاره‌اي کوچک به از خودگذشتگي او، نيکي توجه‌ها را به سوي خود جلب مي‌کند. خانواده در رابطه با موضوع چند همسري زير نگاه‌هاي پر از سوء ظن است و نيکي علنا اعلام مي‌کند که زندگي‌اش را به هندريکسون‌ها مديون است. نشانه‌اي از همبستگي علي‌رغم ذات دو رو و گول‌زننده‌ي او.
نقل قول کليدي: درلحظه زندگي کن؟؟ اين توهين به مقدسات است.
عشق بزرگ

ويسنا فولادي
نظرات
پر پري پنجشنبه 6 آذر 1393 كوين ديلون عشقه <3
1 0
پاسخ

دكتر زكي يماني پنجشنبه 6 آذر 1393 احسنتم
0 0
پاسخ

سارا دل ري پنجشنبه 6 آذر 1393 گرلززززززرزز
1 0
پاسخ

نظر خود را بنویسید:
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


مطالب مرتبطاستفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز