تقویم اکران فیلم‌های آتی کمپانی مارول

ورايتي: رابرت داوني جونيور يكي از كاراكترهاي اصلي Captain America 3 خواهد بود. روند ساخت فيلم‌هاي كاميك‌ مارول بيشتر و سريعتر از هر زمان ديگري رو به جلو پيش مي‌رود. اما Iron Man و Captain America  در جهان مارول تنها نيستند. مي‌خواهيم ليستي از تمام فيلم‌هاي مارول را كه قرار ساخت‌شان با كمپاني‌هاي ديزني، فاكس و سوني تا سال 2019 قطعي شده در اختيارتان بگذاريم.

ورايتي:
رابرت داوني جونيور يکي از کاراکترهاي اصلي Captain America 3 خواهد بود. روند ساخت فيلم‌هاي کاميک‌ مارول بيشتر و سريعتر از هر زمان ديگري رو به جلو پيش مي‌رود. اما Iron Man  و Captain America  در جهان مارول تنها نيستند. مي‌خواهيم ليستي از تمام فيلم‌هاي مارول را که قرار ساخت‌شان با کمپاني‌هاي ديزني، فاکس و سوني تا سال 2019 قطعي شده در اختيارتان بگذاريم.

Avengers: Age of Ultron (ديزني)
تاريخ نمايش: 1 مي 2015
انتقام جويان در ادامه‌ قسمت اول فيلم در سال 2012 به کارگرداني جاس ودون دوباره از راه مي‌رسند. قسمت سوم و چهارم فيلم هم به زودي زماني براي نمايش پيدا خواهند کرد.
مارول


Ant Man (ديزني)
تاريخ نمايش: 17 جولاي 2015
پس از اينکه ادگار رايت کارگردان از ماجرا خارج شد نوبت پيتون ريد بود که پا پيش بگذارد و کارگرداني اين فيلم را با حضور پل راد بر عهده بگيرد.
مارول


The Fantastic Four (فاکس)
تاريخ نمايش: 7 آگوست 2015
اين عکس را کيت مارا در نقش سوزان استورم يا همان زن نامرئي (به همراه ميلس تلر، مايکل بي.جردن و جيمي بل) توئيت کرده است. چهار شگفت‌انگيز اين‌بار به کارگرداني جاش ترنک.
مارول


Captain America 3 (ديزني)
تاريخ نمايش: 6 مي 2016
به گزارش ورايتي رابرت داوني جونيور به جمع بازيگران اين فيلم خواهد پيوست و انرژي مضاعفي به اين جنگ داخلي کاميک بوکي خواهد داد.
مارول


X-Men: Apocalypse (فاکس)
تاريخ نمايش: 15 مي 2016
برايان سينگر کارگردان شروع به انتخاب بازيگرانش کرده و سايمون کينبرگ نويسنده هم فاش کرده است که اين بار تمرکز بر روي کاراکتر رمز‌آلود جنيفر لارنس و رابطه‌اش با کاراکتر Beast (با بازي نيکلاس هولت) خواهد بود.
مارول


Deadpool (فاکس)
تاريخ نمايش: 12 فوريه 2016
رايان رينولدز که پيش از اين در سال 2009 در فيلم X-Men Origins: Wolverine در نقش اين کاراکتر بازي کرده بود به نظر مي‌رسيد که سال‌هاي پيش رو را هم در اين نقش باقي بماند ، گرچه هيچ وقت در اين باره قرارداد رسمي‌اي بسته نشده بود.
مارول


Doctor Strange (ديزني)
تاريخ نمايش: 8 جولاي 2016
تا همين اواخر واکين فينيکس براي بازي در نقش استرنج در حال مذاکره بود اما ظاهرا به نتيجه‌اي نرسيد. با اين حال کارگرداني فيلم برعهده اسکات دريکسون خواهد بود.
مارول


Guardians of the Galaxy 2 (ديزني)
تاريخ نمايش: 28 جولاي 2017
جيمز گان کارگردان براي دنباله اين فيلم بازخواهد گشت. گان به ماجراهايي غيرمنتظره از تانوس و پيتر کويل اشاره کرده است.
مارول


The Amazing Spider-Man 3 (سوني)
تاريخ نمايش: 2018
سوني پس از در حد انتظار عمل نکردن قسمت دوم فيلم در جدول فروش، زمان نمايش فيلم را تا سال 2018 عقب انداخت.
مارول

ويسنا فولادي
نظرات
کيمن يكشنبه 18 آبان 1393 اينها و البته کلي فيلم شگفت انگيز ديگه.
چند تا از مهمترين برنامه هاي فاز سوم دنياي سينمايي مارول رو جا انداختيد.از جمله Blach panther و قسمت سوم تور فيلم کاپيتان مارول و از همه مهمتر قسمت سوم و چهارم انتقامجويان.
0 0
پاسخ

نظر خود را بنویسید:
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


مطالب مرتبط
استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز