گرامیداشت 20 سالگی«تایتانیك»/ سلین دیون ترانه فیلم را اجرا می‌كند

21ارديبهشت1396 0
سلين ديون خواننده مطرح كانادايي در مراسم اهداي جوايز موسيقي بيلبورد، ترانه «تايتانيك» را براي گراميداشت بيستمين سال ساخته شدن اين فيلم اجرا مي‌كند.

مهر: به نقل از هاليوود ريپورتر، در مراسم امسال اهداي جوايز موسيقي بيلبورد سلين ديون ياد ترانه مشهور فيلم‌ «تايتانيك» را كه سال 1997 اجرا شد، زنده مي‌كند.

خواننده فرانسوي-كانادايي ترانه «قلب من ادامه خواهد داد» را كه برنده جايزه اسكار شد در اين مراسم اجرا مي‌كند.

وي در اين باره با صدرو اطلاعيه‌اي گفت: اين ترانه براي من خيلي معني دارد و نقشي فوق‌العاده در حرفه من ايفا كرد. من واقعا سپاسگزار جيمز هورنر فقيد هستم و نيز ويل جنينگز كه اين ترانه را نوشتند و اين فرصت را به من دادند تا بخشي از «تايتانيك» باشم، فيلمي شگفت‌انگيز كه ميراث آن براي نسل‌هاي بعدي هم به جا مي‌ماند. اين افتخار بزرگي است كه اين فرصت به من داده شد تا در مراسم اهداي جوايز موسيقي بيلبورد اين ترانه را در بيستمين سالگرد ساخته شدنش بار ديگر اجرا كنم.  

هم موسيقي متن «تايتانيك» و هم ترانه آن به آهنگ شماره يك بيلبورد بدل شدند و در ميان 100 ترانه برتر بيلبورد در همه دوران جاي گرفتند. ترانه «قلب من ادامه خواهد داشت» برنده جايزه گرمي نيز شد و به عنوان ترانه سال انتخاب شد و ركورد سال 1999 را شكست.

موسيقي اين ترانه ساخته جيمز هورنر و ترانه آن سروده ويل جنينگز بود.

«تايتانيك» به نويسندگي و كارگرداني جيمز كامرون محصول سال 1997 كمپاني‌هاي پارامونت پيكچرز و فاكس قرن بيستم است. اين فيلم همراه «بن هور» و «ارباب حلقه‌ها: بازگشت شاه» برنده 11 جايزه اسكار شده است. از لحاظ فروش نيز اين فيلم يك پديده بود و در سال 1997 با 1.8 ميليارد دلار فروش پرفروش‌ترين فيلم تاريخ سينماي جهان در زمان خود شد. در حال حاضر اين فيلم بعد از فيلم «آواتار» با فروش جهاني افزون بر 2 ميليارد دلار، دومين فيلم پرفروش تاريخ سينماي جهان است.

مراسم  اهداي جوايز موسيقي بيلبورد 21 ماه مي برگزار مي‌شود تا از برترين‌هاي موسيقي سال آمريكا تجليل كند.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبطعضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز