مریلا زارعی دستیار حاتمی‌كیا در «پرواز به وقت شام»

06ارديبهشت1396 0
ابراهيم حاتمي كيا اين روزها در كشور سوريه مشغول آماده سازي جديدترين فيلم خود با نام «پرواز به وقت شام» است. تا كنون حضور هادي حجازي فر و بابك حميديان به عنوان بازيگر در اين فيلم سينمايي قطعي شده است.

آي سينما:  ابراهيم حاتمي كيا اين روزها در كشور سوريه مشغول آماده سازي جديدترين فيلم خود با نام «پرواز به وقت شام» است. تا كنون حضور هادي حجازي فر و بابك حميديان به عنوان بازيگر در اين فيلم سينمايي قطعي شده است. بر اساس اطلاعاتي كه خبرنگار آي سينما به دست آورده، در اين فيلم سينمايي قرار است مريلا زارعي به عنوان دستيار ابراهيم حاتمي كيا در گروه كارگرداني فعاليت كند.

«باديگارد»، «چ»، «گزارش يك جشن»، و «دعوت» فيلم‌هايي از ابراهيم حاتمي كيا هستند كه مريلا زارعي به عنوان بازيگر با اين كارگردان شناخته شده سينماي ايران همكاري داشته و در فيلم جديد حاتمي‌كياع زارعي در گروه كارگرداني خواهد بود.

ابراهيم حاتمي كيا كه سال گذشته به كشور سوريه رفت، قرار است جديدترين فيلم خود را در اين كشور جلوي دوربين ببرد. تهيه كنندگي «پرواز به وقت شام» را محمد خزاعي بر عهده دارد.

تاكنون بابك حميديان و هادي حجازي فر براي بازي در اين فيلم سينمايي قرارداد امضا كردند و مذاكره با ساير بازيگران مرد ايراني هم در حال انجام است. در «پرواز به وقت شام» قرار نيست بازيگر زن شناخته شده‌اي مقابل دوربين برود.

از فيلم «پرواز به وقت شام» مي‌توان به عنوان فيلمي با توليد بزرگ و دشوار ياد مي‌شود كه كه فيلمبرداري آن به احتمال زياد تا 6 ماه طول مي‌كشد.

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز