محسن كیایی: حضور در سه فیلم جشنواره فجر/ نقش‌های تلخی بازی كرده‌ام

13بهمن1395 0
محسن كيايي كه در سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر با سه فيلم حضور دارد معتقد است نقش هايي كه در اين آثار بازي كرده با نقش هاي قبلي‌اش تفاوت دارد.

محسن كيايي در سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر با سه فيلم حضور دارد؛ در دو فيلم در نقش مكمل حضور دارد و در يك فيلم نقش اصلي را ايفا مي‌كند. دو فيلم او در بخش مسابقه حضور دارند و با كارگردان هايي چون همايون اسعديان، محسن قرائي مقدم و مهدي جعفري همكاري داشته است.

او درباره حضورش در فيلم هاي «يك روز بخصوص»، «سعد معبر» و «ايستگاه اتمسفر» و قابليت نقش هايش در اين فيلم‌ها براي ديده شدن بازي‌اش گفت: من تمام تلاش خود را كردم كه اين نقش ها ديده شوند و به قابل باورترين شكل ممكن  اين كاراكترها را بازي كردم. البته من امسال درگير نوشتن متن يك سريال بودم و نتوانستم روي بازي تمركز كنم و به خاطر دوستي با اين سه كارگردان بازي در نقش هاي كوچكي را پذيرفتم. البته در يكي از كارها نقش اصلي را بازي مي كنم اما در دو فيلم ديگر نقش كوچكي دارم.

كيايي ادامه داد: به هر حال قابل باور بازي كردن براي من مهمترين فاكتور است و حال بايد ديد چه اتفاقي رخ مي دهد.

بازيگر «باركد» در پاسخ به اينكه همواره در بازي او رگه هايي از طنز وجود دارد و آيا در اين سه فيلم هم به همين گونه است، بيان كرد: نه اصلا اينگونه نيست و نقش ها كاملا متفاوت است. مثلا در «ايستگاه اتمسفر» كاملا يك شخصيت تلخ را بازي مي كنم. شايد در بعضي ديالوگ ها يك رگه هايي از طنز ديده شود اما اينطور نيست كه بشود گفت شخصيت ها شيرين يا طناز هستند.

او درباره ايفاي نقش با پارتنرهايي كه با آنها در يك فيلم حضور دارد و معمولا رفت و آمد خوبي در بازي ها رخ مي دهد نيز گفت: من اعتقادم به اين است كه بازيگر كناري من اگر خوب بازي كند من هم مي توانم خوب بازي كنم براي همين هميشه كمك مي كنم تا بازيگر مقابلم فضاي خوبي براي بازي داشته باشد. از همان روز اول سعي مي كنم با پارتنرم دوست شوم و چون آدم راحتي هستم خيلي زود با آدم‌ها ارتباط برقرار مي كنم مگر اينكه واقعا هيچ جور نشود با آن فرد ارتباط برقرار كرد.

كيايي درباره اينكه كليت سه فيلمي را كه در آنها بازي كرده است چطور مي بيند نيز بيان كرد: همايون اسعديان كه كارگردان شناخته شده و بزرگي است در نتيجه تكليف كيفيت «يك روز بخصوص» روشن است. محسن قرايي دومين فيلمش را ساخته و سعي كرده «سد معبر» را به خوبي بسازد و عوامل خوبي هم دور هم جمع كرده است. فيلم «ايستگاه اتمسفر» هم اولين فيلم مهدي جعفري است و اميدوارم فيلم خوبي از منظر مخاطب شده باشد.

منبع: مهر

نظرات
نظر خود را بنویسید:
مطالب مرتبط
عضویت در خبرنامه 7فاز

برای اطلاع از مطالب جدید 7فاز ایمیل خود را وارد نمایید.


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز