‌بایگانی ماهانه

بایگانی فیلم: 1393پيش‌بيني اسكار 2015: چه كسي بايد برنده شود و چه كسي برنده مي‌شود

بهترين فيلم
برنده خواهد شد: رقابت بسيار نزديك‌ست.حتي از سال گذشته هم حساس‌تر. اما فكر كنم بردمن در نهايت مابقي را سر جاي خود مي‌نشاند. بردمن در وضعيتي مشابه با آرگو و آرتيست به سر مي‌برد و به نوعي يك آيينه‌ تمام قد در برابر هاليوود است.
مي‌تواند برنده شود: پسربچگي اما فيلمي تاريخي‌ست. شايد از بردمن هم احساسي‌تر و خوش‌ساخت‌تر. و پيش از اين توانست در بفتا هم مچ بردمن را بخواباند.
برنده غيرمترقبه: در هر حال هر فيلمي غير از بردمن و پسربچگي در صورت برنده شدن غافلگيركننده خواهد بود. با اينكه تك تيرانداز آمريكايي با ركورد فروش خود چيزي نيست كه بتوان به راحتي از آن چشم‌پوشي كرد. هتل بزرگ بوداپست اما پيشاپيش هزاران نامزدي دريافت كرده بنابراين شايد ديگر كافيش باشد.
بايد برنده شود: برنده شدن سلما در اين بخش رضايتمندانه‌ترين لبخند را روي لبان ما مي‌نشاند. سلما در رشته‌هاي ديگر به شدت مورد چشم‌پوشي قرار گرفت.
03اسفند1393 2

گزيده نظرات منتقدان درباره Into The Woods / درون جنگل (راب مارشال)

واشنگتن پست - استفاني مري:‌ "برخلاف برخي امتيازدهي‌ها و ارزش گذاري‌ها اقتباس مارشال كاملا هم مختص بچه‌ها و صرفا مجموعه‌اي از آهنگ‌ها و آدم‌هاي دوست‌داشتني نيست. مسيرهاي انحرافي تاريك زيادي در فيلم وجود دارد و خبر بد اينكه آن چيزي كه نمايش اقتباسي اين كتاب را در سال 1987 خدشه‌دار كرده بود – يعني همهمه‌اي از كاراكترها كه انگار بر روي چرخ بازي يك همستر در حال غلتيدن‌اند - هنوز هم در اين فيلم به چشم مي‌آيد. درست است، فيلم هوشمندانه طراحي شده، اجراها قوي‌اند و موسيقي فيلم هم كه خارق‌العاده‌ است. اما صرف‌نظر از همه شلوغي‌ها يك چيزي به وضوح در فيلم گم شده است: يك قلب تپنده... بعضي از طرفداران سرسخت فيلم‌هاي موزيكال شايد احساس  كنند كه سرشان كلاه رفته است. اما انصافا بايد اقرار كرد كه اين اقتباس به منبع خود وفادار مانده، چه در به تصوير كشيدن نكات مثبت و چه نكات منفي."
01اسفند1393 3


استفاده از تمامی مطالب 7فاز تنها با ذکر منبع و درج پیوند مجاز است.

طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی وبسایت توسط گروه ماز